» » Територія громади контролюється місцевою вартою “Правопорядок Сновськ”

Територія громади контролюється місцевою вартою “Правопорядок Сновськ”

З 27 лютого на Чернігівщині встановлено комендантську годину з 18:00 до 5:00. Нагадуємо, що на території Сновської громади створено місцеву варту  “Правопорядок Сновськ”,  яка цілодобово охороняє населені пункти від мародерства та слідкує за порядком. Екіпажі на автомобілях озброєні. Сьогодні відбулася вранці зустріч місцевої варти з керівництвом громади,  Нацполіцією та Григорієм Божком, який безкоштовно забезпечує пальним  машини охорони, щодо координування дій під час охорони території громади.

За для вашої безпеки та спокою, який забезпечують у громаді у цей нелегкий час актвісти під керівництвом міської ради та Нацполіції,  велике прохання  – перебувайте на вулиці з документами, що посвідчують вашу особу і дотримуйтеся комендантської години, не виходьте з будинків з 6-ї вечора до 5-ї ранку, окрім випадків, коли треба негайно за сигналом тривоги бігти в укриття.

Якщо ви помітили підозрілих осіб чи розкидані підозрілі предмети на території громади – негайно повідомляйте службу “101” або “102”.

Зберігайте розуміння, спокій та розум! Важко зараз усім! Але ми вистоїмо! Все буде добре!