» » ТОВ «Гармонія» порушує правила благоустрою і не впорядковує приміщення колишньої автостанції та територію навколо неї

ТОВ «Гармонія» порушує правила благоустрою і не впорядковує приміщення колишньої автостанції та територію навколо неї

Проблемним місцем у Сновську вже кілька років підряд є територія колишньої автостанції. Її попередній власник АТП-17462. Продав приміщення Товариству з обмеженою відповідальністю «Гармонія», яке знаходиться в Києві. Новий власник будівлю не використовує і не дбає про неї. Сновською міською радою з 2019 року направляються звернення до ТОВ «Гармонія» щодо приведення приміщення автовокзалу та території навколо нього в належний стан. Інспектором з благоустрою Сновської  міської ради були складені Акти про порушення товариством Правил благоустрою та винесені Приписи про наведення порядку та усунення недоліків.

Мотивуючи тим, що розпочалась пандемія коронавірусу та тим, що наведення порядку «потребує значних зусиль, часу, коштів та робочої сили» ТОВ «Гармонія» досі не виконала Припис.

Інспектором з благоустрою Сновської міської ради у жовтні 2021 року знову був складений протокол про  адмінправопорушення товариством і надісланий йому.

А поки що часткове прибирання території навколо автостанції за рахунок місцевого бюджету здійснює КП «Сновський ЖЕД».

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю