» » Традиційно першого літнього дня в Україні святкують День захисту дітей

Традиційно першого літнього дня в Україні святкують День захисту дітей

Безліч дітлахів та їх батьків зібралось біля міського будинку культури. На захід завітали очільники громади та району.

Вітаючі із світлим і прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей – міський голова Олександр Медведьов побажав дівчаткам та хлопчикам міцного здоровʼя, успіхів, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочику влітку. А також додав:

 «Але водносчас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Кожна дитина – це наш найдорожчий скарб. Вони щоденно потребують нашої любові, підтримки та піклування. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української малечі, забезпечити їй належний рівень виховання.

Мені дуже приємно, що у нашомі місті є родина, яка вже 10 років піклується не тільки про власних дітей, а й про дітей-вихованців, віддаючи їм всю любов і теплоце родина Куценків, які наразі виховують десятеро дітей».

Олександр Медведьов та Валерій Радібеда подякували батькам-вихователям дитячого будинку сімейного типу: Оксані та Павлу, вручили Почесні грамоти Сновської міської ради та подарунки.

Надалі тривала дитяча розважальна програма «Король Солодкочупс або викрадені канікули», організована працівниками Сновського будинку культури.

Це веселі конкурси та ігри, виступи маленьких артистів танцювального колективу «Ягідки» та вокального ансамблю «Світлячок» і наостанок конкурс малюнків на асфальті «Солодка країна», за який всі учасники отримали винагородження – «чупа-чупс».

Гарним настрій та безліч приємних вражень залишило по собі свято.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply