» » Тренінг  «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації» (смт. Сосниця).

Тренінг  «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації» (смт. Сосниця).

EMBASSY OF THE UNITED STATES KYIV, UKRAINE

 ГО «Асоціація демократичного розвитку» запрошує представників громад та громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області, де вже реалізується громадський бюджет або планується його запровадження, до участі в одноденному тренінгу  «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації», що відбудеться 3 березня у смт. Сосниця, (Сосницької ОТГ), Чернігівської  області.

 

 Мета тренінгу – підсилити суть громадського бюджету та залучити якомога більшу кількість мешканців громад до етапу подання проектів під громадський бюджет. А саме, надати учасникам знання та практичні навички у написанні проектів  та методику передання цієї інформації в свої громади. Навчити визначати проблему, формулювати мету і завдання проекту та розробляти його бюджет. А також, ознайомити із порядком подання, критеріями відбору та процесом розгляду проектних пропозицій та надати рекомендації щодо проведення якісної інформаційної кампанії за свій проект.

 

         Громадський (партиципаторний) бюджет/бюджет участі – інструмент прямої демократії та дієвий механізм взаємодії громади з органами місцевого самоврядування, в якому жителі міста (селища, ОТГ) мають можливість брати участь у процесі ухвалення рішень з розподілу частини бюджетних коштів на реалізацію їх власних проектів та ідей.

 

Увага! До участі запрошуються активні представники громад та  громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області!

Дата:   03 березня 2018р

Місце: смт. Сосниця, (Сосницької ОТГ), Чернігівської області

 

Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/3G2CTi

Участь у тренінгу безкоштовна. Навчальні матеріали, харчування та проїзд учасників (за наявності квитків) до місця проведення тренінгу забезпечують організатори.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Ніколенко-Баєва Анна

demokrat_rozvitok@ukr.net  (050) 374-10-14, (067) 416-51-31

 

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Запровадження громадського (партиципаторного) бюджету, як механізму прямої демократії та інструменту активізації громад у Чернігівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій областях», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply