» » Третій напівмарафон в оновленому Чернігові

Третій напівмарафон в оновленому Чернігові

Цієї неділі  Чернігів знову вітав учасників напівмарафону «Нова Пошта 2018». Ці змагання проходили в черзі заходів, що відбувались за програмою відзначення Дня Чернігова. До цього свята місто окрасилось оновленими місцями відпочинку в скверах та парках, відремонтованими дорогами та тротуарами. Ошатні клумби, різноманіття фонтанів  зробило древнє місто молодим, сучасним і одним з найкрасивіших в Україні. Все це додавало гарного настрою учасникам міжнародного спортивно-масового забігу, зокрема і сновським спортсменам, які  представляли нашу громаду у когорті майже 2000 учасників напівмарафону.  І хоч ніхто з наших 21 заявленого легкоатлета на попав «в призи», проте всі отримали задоволення, заряд бадьорості, здоров’я та досвід участі в таких солідних змаганнях. Наша команда була чи не найчисельнішою з команд – учасників, що брали участь в забігах, а кращими стали Лілія Волкова та Сухобок Мілана – 5 та 6 місця в своїх вікових категоріях.

Приємно відзначити успіх жителя Сновська Олександра Закружного, який біг на цих змаганнях 3 км. Олександр перетнув фінішну стрічку другим і став володарем срібної медалі. Наші вітання земляку!

До речі в напівмарафоні взяли участь представники не тільки майже всіх областей України та  Києва, а і з Білорусі, Польщі, США і, навіть, з Китаю.

 

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply