» » Третя зустріч робочої групи із напрацювання Програми покращення послуги управління побутовими відходами в рамках Програми DOBRE

Третя зустріч робочої групи із напрацювання Програми покращення послуги управління побутовими відходами в рамках Програми DOBRE

Сьогодні відбулося третє засідання робочої групи з розробки Програми управління побутовими відходами.  Онлайн-зустріч була спрямована на проведення формулювання стратегічного бачення, критичних питань і бажань громади, з метою створення нових можливостей та спільних рішень щодо конкретних цілей та завдань.

Координувала зустріч  старший програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова. За її допомоги членами робочої групи були обрані стратегічні та оперативні цілі та сформовано проєкти, які плануємо втілити. Основним з них є придбання сміттєвоза та євроконтейнерів для роздільного збору та вивезення сміття на території Сновської громади.

Важливою складовою плану є проведення системної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з метою зміни свідомості громадськості до навколишнього середовища та покращення екологічного стану громади.

 

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій