» » Три дні настільного тенісу в Сновській ОТГ

Три дні настільного тенісу в Сновській ОТГ

Спортивне життя нашої ОТГ на минулому тижні проходило під прапором настільного тенісу. У п’ятницю 16 березня представники закладів загальної середньої освіти району визначали найсильніші команди з  настільного тенісу серед учнівських колективів. Юнаки та дівчата змагались у двох групах: серед закладів І-ІІ  та І-ІІІ ступенів.

Головний суддя змагань тренер-викладач Сновської ДЮСШ Тетяна Сарапіна: «Слід відзначити, що цього року школярі показали вищий рівень підготовки аніж минулого року, а яскраві моменти гри деяких представників сільських навчальних закладів іноді викликали просто захоплення красотою виконання. Порадувала масовість учасників змагань та відповідальне відношення вчителів фізичної культури до підготовки та участі своїх команд в спортивному заході».

А боротьба за тенісними столами  закінчилась наступними результатами. Третє місце завоювали представники Новоборовицького НВК та Гірської ЗОШ. Другими були команди гімназії та Великошимельського НВК. Найвищу ж сходинку тенісного п’єдесталу вибороли команди Тур’янського НВК (другий рік поспіль) та міської ЗОШ № 1.

Наступного дня спортивний зал ЗОШ  № 1 приймав відкриту першість ДЮСШ з настільного тенісу, присвячену пам’яті Є.І. Круша. На змагання прибули спортсмени з Сосниці, Городні та Чернігова. З обласного центру на змагання також приїхала команда глухонімих тенісистів «Інваспорт», які, до речі, показали непоганий клас гри, а лідер команди Фалько Єлизавета завоювала третє місце в особистому заліку.

У своїх вікових категоріях спортсменки Сновської ДЮСШ Борсук Катерина та Сарапіна Ліза стали переможницями змагань,  Лащенко Анастасія та Демченко Ілля вибороли «бронзу», а Гребенюк Єгор, Пилипчук Дмитро та Швець Олександр увійшли до шістки кращих гравців. Показово, що для участі у змаганнях підготовлених спортсменів прибули учні Тур’янського НВК Мартиненко Андрій та Шумська Марина, які не загубились серед вихованців спортивних шкіл і, навіть, здобули до свого активу  перемоги над суперниками!

У неділю тенісний турнір завершувався виступами ветеранів. За їх зустрічами слідкувало немало вболівальників, які отримали справжнє задоволення від напруженої, іноді драматичної, безкомпромісної боротьби між майстрами малої ракетки. Приємно, що «срібну» медаль на турнірі виборов колишній учень Євгенія Івановича Круша, викладач дитячої музичної школи ім. Натана Рахліна  Володимир Лашук.

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради

 

Leave a Reply