» » Три «срібла» і дві «бронзи»

Три «срібла» і дві «бронзи»

Минулого тижня вихованці місцевої спортивної школи взяли участь у  чемпіонаті Чернігівської області з легкої атлетики серед ДЮСШ.

Спортсмени з 20 команд області виборювали першість у восьми видах: бігу на 100 м, 200 м, 400 м, 800  і 1500 м, а також, у потрійному стрибку, штовханні ядра і в комбінованих естафетах.

За умовами змагань до командного заліку зараховувались 10 кращих результатів, показаних спортсменами. Віталій Івлєв, заступник директора Сновської ДЮСШ, поділився своїми враженнями про виступ наших легкоатлетів на чемпіонаті області.

«Змагання проходили на центральному чернігівському стадіоні ім. Ю. Гагаріна. Це перші серйозні старти наших легкоатлетів на відкритому повітрі після затяжної зими. А тому наші вихованці ще, як кажуть, не зовсім «розбігались». Через високий рівень грунтових вод на міському стадіоні «Колос» стан бігових доріжок і сектору для стрибків у довжину був незадовільним і аж ніяк не сприяв якісній підготовці спортсменів до виступів.

Якщо говорити про результати, то лідером  в команді був Денис Анищенко, який приніс найбільшу кількість очок до загальнокомандного здобутку. Він був другим на фініші в бігу на дистанцію 400 м і в потрійному стрибку.

Другим місцем відзначився і Валерій Грищенко. Він завоював «срібло» в бігу на півтора кілометровій дистанції.

Дар’я Семко у фіналі з бігу на 100 м стала третьою з особистим рекордом 13,1 с. Зовсім трошки сантиметрів не вистачило Даші для перемоги в стрибковому секторі. В потрійному стрибку вона виборола третю позицію.

Хотілося б відзначити виступ на біговій доріжці Лілії Волкової. У важкій дисципліні з бігу на 800 метрів вона, в оточенні сильних суперників, спромоглася зайняти  4 місце, виконавши при цьому норматив 3 спортивного розряду.

Четвертим став і Артем Качура в бігу на 1500 м, чим суттєво поповнив скарбничку команди заліковими очками.

Данило Крапивний, один з наймолодших представників нашої команди, був двічі шостим – на дистанціях 200 м і 400 м.

Також вважаю вдалим виступ дванадцятирічної Валерії Полюшко. На біговій дистанції  400 м дівчина стала восьмою. Для її віку це досить пристойний результат».

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради

Leave a Reply