» » Триває підготовка до святкування Дня Державного Прапору України та 26-ї річниці Незалежності України

Триває підготовка до святкування Дня Державного Прапору України та 26-ї річниці Незалежності України

15 серпня відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, яке проходило під керівництвом міського голови Олександра Медведьова. В засіданні взяли участь в заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко та голова районної ради Ніна Кухаренко.

На початку зібрання представникам районних служб охорони здоров’я та громадського правопорядку було висловлено подяку за ефективну роботу під час проведення фестивалю «Snov Summer Fest», який відбувся днями на центральній площі міста.

Продовжуючи обговорення районних заходів, начальник відділу культури та туризму міської ради Наталія Добненко, довела до відома присутніх детальний план заходів в районі з нагоди державних свят. Зокрема, Наталія Михайлівна, зазначила, що на даний час в районі проводиться конкурс присвячений нашому земляку Леоніду Тереховичу. Підведення підсумків відбудеться напередодні свят – 22 серпня. Всі бажаючі мають змогу в цей день вшанувати пам’ять нашого земляка поклавши квіти до місця його поховання, а також переглянути документальний фільм про творчість письменника,показ якого відбудеться в районній центральній бібліотеці.

Окрім того, в місті відбудеться традиційний щорічний авто- та легкоатлетичний пробіг,акція “Я- громадянин України ” з урочистим врученням паспортів України юнакам та дівчатам, спортивні змагання, виставки місцевих майстрів, концертна програма та ще багато інших заходів.

Leave a Reply