» » Триває роздача гуманітарної допомоги від Благодійної організації «GEM»

Триває роздача гуманітарної допомоги від Благодійної організації «GEM»

Сьогодні Сновська міська територіальна громада знову отримала 1440 коробок продуктової гуманітарної допомоги від Благодійної організації «Благодійний Фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА» (Global Empowerment Mission GEM).
У три села – Смяч, Заріччя та Петрівку благодійники передали продуктову допомогу  на кожне домогосподарство, за що отримали подяку від місцевих жителів.
Решта наборів продуктової допомоги від Global Empowerment Mission GEM буде роздаватися працівниками міської ради завтра, 12 березня 2024 року, з 14.00 до 16.00 за адресою: м. Сновськ, вул. Вишнева,57 (територія райспоживспілки).
❗️УВАГА❗️ Допомогу, за погодженням з благодійниками, мають право отримати жителі міста Сновськ віком від 75 до 79 років включно, а також 80+, які не забрали цю гуманітарну допомогу на минулому тижні.
▶️При собі необхідно обов’язково мати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт, ID-картка).
Сподіваємося на подальшу співпрацю з Благодійним Фондом, і в разі надходження нової партії цієї допомоги, вона буде роздана жителям сіл, які її ще не отримували.
❗️Слідкуйте за подальшими нашими оголошеннями!
Гуманітарний штаб при Сновській міській раді