» » Тривають роботи по каналізуванню П’ятикутів

Тривають роботи по каналізуванню П’ятикутів

Почалися будівельні роботи по реалізації проекту «Реконструкція каналізаційних мереж  вул. Леніна (Незалежності), Некрасова, Сновській (Р. Люксембург) в м. Сновськ Чернігівської області», який було розпочато іще у 2012 році. Частково роботи виконувались у 2018 році. Після звернення міської ради до голови Чергівської обласної ради Ігоря Станіславовича Вдовенка у 2019 році за рішенням Чернігівської обласної ради були виділені кошти на дофінансування даного об’єкту із обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища.

Головним розпорядником коштів визначено ОблУКС (обласне Управління капітального будівництва). Розпорядник самостійно займався проведенням тендерних процедур, визначенням підрядних організацій і здійсненням технічного нагляду за виконанням робіт за проектом.

Успішне завершення вищезазначеного проекту дозволить під’єднати двоповерхові будинки мікрорайону П’ятикути до централізованого водовідведення та вирішити багаторічну проблему витікання рідких нечистот на проїзну частину у центрі міста.  Разом з тим, за інформацією ОблУКСу коштів, виділених у 2019 році, недостатньо для повного завершення проекту та прийняття об’єкта в експлуатацію.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply