» » Тривають роботи з благоустрою міста Сновськ

Тривають роботи з благоустрою міста Сновськ

Розпочато ямковий ремонт доріг з твердим покриттям,  які найбільше постраждали після зимового періоду. На минулому тижні, завдяки сприятливим погодним умовам, було проведено ямковий ремонт доріг в м.Сновськ, а саме по вулицях: 30 років Перемоги, Шевченка, Чернігівській і частково Калініна.

Надалі продовжуються роботи по видаленню сухих та аварійних дерев по вул. Панфілова, випиляні величезні тополі по вул. 30 років Перемоги.  Вся деревина оприбутковується та передається до Управління освіти для потреб навчальних закладів.

Окрім того, окультурюються і місця відпочинку. Так, навколо дитячих майданчиків (мікрорайон Носівка вул..Жовтнева, вул..Архітектурна поблизу автодрома  та вул..Чернігівська біля кафе «Едем») були висаджені декоративні дерева – катальпа, які люб’язно надало ДП «Сновськрайагролісгосп», а в міському парку вздовж алеї від площі до пам’ятного знаку загиблих в роки Другої світової війни – саджанці ялівця (легко переносять обрізку і набувають необхідну форму), вирощені в розпліднику ВПУЛГ. Посадка всіх рослин проводилась учнями профучилища під керівництвом майстра Євгенія Медведкіна та контролем міської ради.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply