» » Тривають відкриті зустрічі з жителями сільських населених пунктів

Тривають відкриті зустрічі з жителями сільських населених пунктів

5 квітня 2019 року відбулися загальні збори громадян за місцем проживання у селі Суничне за участі голови міської ради Олександра Медведьова, секретаря міської ради Наталії Самойлової, начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Тетяни Сухобок кореспондента газети «Промінь» Тетяни Литвин.
Під час зборів жителі села та запрошені заслухали звіт в.о. старости Людмили Кривошей про роботу протягом 2018 р. Вона повідомила, що на території с. Суничне проживає 228 чоловік (78 дворів), в с. Попільні 140 чоловік (56 дворів), в с. Шкробове 53 чоловіки (23 двори). В 2018 році народилось 4 дитини, померло 8 чоловік, зареєстровано 1 шлюб.
Пріоритетними напрямками роботи було зміцнення співпраці з головною садибою громади, іншими населеними пунктами громади та місцевими установами й організаціями. За звітний період в.о. старости та діловод села надавали консультації громадянам та виконували інші обов’язки, визначені законодавством України, в межах їх повноважень. Здійснювалась робота по реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, військовий облік, нотаріальні дії, допомагали в оформленні соціальних пільг та інше. В 2018 році засяяли вуличні ліхтарі на головних вулицях с. Суничне.
Секретар міської ради Наталія Самойлова у вигляді відеопрезентації доповіла громадськості села про основні здобутки та завдання, над вирішенням яких працювала та працює міська рада, охарактеризувала перебіг основних реформ та розглянула перспективи соціально-економічного розвитку Сновської міської ОТГ у 2019 році.
Жителі с. Суничне мали можливість поспілкуватись з міським головою Олександром Медведьовим і отримати відповіді на поставлені запитання, були ознайомлені зі шляхами вирішення піднятих проблем. Особливо хвилює селян питання випилки аварійних дерев, ремонту дорожнього покриття, освітлення вулиць, оновлення меблів у сільському клубі, оновлення літературного фонду в сільській бібліотеці та облаштування дитячого майданчику. На всі порушені питання були надані обґрунтовані відповіді та роз’яснення.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image