» » Тривають збори громадян за місцем проживання

Тривають збори громадян за місцем проживання

14 лютого на сходи до села Хотуничі, на чолі із секретарем міської ради Наталією Самойловою, прибули заступник начальника управління соцзахисту населення РДА Олена Луц, начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради Валентина Недвіга, помічник народного депутата України А.Євлахова Вадим Сергійко, представники інформдіяльності міськради та ЗМІ. Ця сільська громада об’єднує три села: Хотуничі – 267 чоловік, Камка – 217, Крестопівщина – 5. За минулий рік померло 13 осіб, а не народилось жодної.

Микола Бондар, в.о. старости, прозвітував перед односельцями про виконану роботу за 2017 рік та озвучив основні завдання та перспективи на 2018 рік.

Він зазначив, що був виконаний 1 проект по будівництву мереж вуличного освітлення (частина вулиць сіл Хотуничі та Камка на суму близько 650 тис.грн.), встановлено дитячий майданчик, замінено віконні блоки в Хотуницькому будинку культури, закуплена музична апаратура та інше. Також значна увага приділялась благоустрою населених пунктів. Постійно проводилась підсипка та гредерування доріг та чистка доріг від снігу.

Та все ж таки, на думку в.о.старости, є деякі питання, які потребують вирішення. Одне з них це – молоковоз, який розбиває дороги по селу. Збирачам молока було запропоновано інший маршрут по об’їзній дорозі, але остаточно питання ще не вирішено. Також не вистачає облаштованої зупинки для школярів в с.Камка.

Що ж до планів на 2018 рік, то це: ремонт Хотуницької бібліотеки, заміна вхідних дверей в адмінбудівлі Хотуницької сільської ради, будівництво мереж вуличного освітлення (в наявності 3 проекти по с.Камка та 4 проекти по с.Хотуничі), оформлення землевпорядної документації на пасовища та сінокоси, будівництво водогонів в селах Хотуничі та Камка.

Наприкінці виступу Микола Бондар висловив слова вдячності міському голові Олександру Медведьову та апарату міської ради, народному депутату України Анатолію Євлахову, депутату обласної ради Григорію Божку, депутатам міської ради Ларисі Безручко та Вячеславу Сікачу, керівнику ПСП «Прогрес» Вадиму Сорокіну, соціальним працівникам, місцевому жителю Петру Ковальчуку, всім хто небайдужий до долі громади та надає посильну допомогу у вирішенні питань та покращення рівня життя селян.

Перед присутніми виступив помічник народного депутата України Вадим Сергійко.

Змістовні роз’яснення, що належать до їх компетенції, надали заступник начальника управління соцзахисту населення РДА Олена Луц та начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради Валентина Недвіга.

Окрім того, хвилюючими для селян були питання автобусного сполучення, видалення аварійних дерев та обрізка гілок в зоні ліній електропостачання та електропідстанції. Деяке незадоволення щодо підвозу учнів до школи.

Підбила підсумки секретар міської ради Наталія Самойлова. Вона надала роз’яснення щодо озвучених проблемних питань та пообіцяла, що влада не залишиться осторонь проблем людей та буде поступово вирішувати всі важливі питання.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply