» » Цікава інформація для суб’єктів господарювання

Цікава інформація для суб’єктів господарювання

Фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва в Україні (далі Фонд) пропонує нашій громаді та підприємствам, що знаходяться на території громади, взяти участь у міжнародному Проекті SES – Cлужба Старших Експертів.

Служба Старших Експертів (SES) – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проекти в інші країни на громадських засадах.

Тобто, експерти із різноманітних сфер діяльності, які мають багаторічний професійний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надати співробітникам допомогу, відповідно до поставлених керівником задач.

Фонд знайде потрібного фахівця, виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Проблеми, які вирішуються нашими експертами, полягають, в першу чергу, в підвищення кваліфікації персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (як то вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва та інше).

Що вони пропонують?

  • Безкоштовна подача заявки. Проект оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).
  • SES – це більше 12.000 експертів, які надають свою допомогу на громадських засадах. Секрет їхнього успіху – багаторічний професійний досвід в 50 галузях економіки і 500 професійних сферах.
  • Працюють з 1983 року і вже реалізували понад 50.000 проектів в 160 країнах Світу: в Африці і на Близькому Сході, в Азії та Середньої Азії, в Латинській Америці і Вест-Індії, в Центральній, Східній і Південно-Східній Європі, на Кавказі, а також в Україні.

До листа додається  інформація про проект та зразок Заявки (анкети) на залучення експертів з Німеччини. У разі виникнення додаткових питань звертатися за тел: +38(095)50-14-809   Бондаренко М.М.

Представник «Фонду німецької економіки з міжнародного співробітництва в Україні» Олексій Назаренко.

Відділ економічного розвитку та інвестицій