» » У Чернігові відбулася  міжнародна науково-практична конференція ХІ «Розумовські зустрічі»

У Чернігові відбулася  міжнародна науково-практична конференція ХІ «Розумовські зустрічі»

17-18 листопада цього року у Чернігові відбулася  міжнародна науково-практична конференція ХІ «Розумовські зустрічі». Участь у ній взяла і представниця Сновської міської територіальної громади.

До заходу,  що проходив у змішаній, очно-дистанційній формі,  долучилося майже 100 учасників – експертів, науково-педагогічних фахівців, істориків, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, представників громадськості, журналістів, які презентували Україну, Польщу та США.

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш зазначила, що традиційні «Розумовські зустрічі» є хорошим приводом для вітчизняних та зарубіжних фахівців зібратися разом і обговорити актуальні питання сучасного суспільного розвитку: « Ті ризики, які стоять перед органами місцевого самоврядування, нашими громадами, а особливо тими, які межують з рф та білоруссю, згуртували нас. Всупереч труднощам кожен продовжує працювати на своїх робочих місцях, і, зокрема, брати участь у наукових конференціях та інших суспільно важливих заходах чи справах. І це говорить про те, що ніхто і ніколи не зламає український народ».

Цікавим був виступ директора програми «Школа міністрів у Київській школі державного управління ім. С. Нижного» Пьотра Кульпи, який прибув в Україну на ці «Розумовські зустрічі». Виступ викликав жваве обговорення в учасників конференції. Інтер`ю Пьотром Кульпою можна переглянути за тут.

«Сьогодні на нас дивиться весь світ. Саме від того, як ми працюємо та чого прагнемо, залежить ставлення розвинених країн до нас сьогодні та в майбутньому. Маємо думати, якою буде наша перемога», ‒ саме такі думки стали джерелом для дискусій та обговорень під час конференції.

На заході всім учасникамм була презентована збірка наукових праць дев`ятих Розумовських зустрічей, а також публіцистична збірка Володимира Бойка, нашого земляка «Чернігів: погляд із блокадного міста», до якої увійшла публікація і про наше місто Сновськ.

 

Конференція «Одинадцяті “Розумовські зустрічі”» організована Чернігівським центром підвищення кваліфікації та Сіверським інститутом регіональних досліджень у партнерстві з Києво-Могилянською школою врядування ім. Андрія Мелешевича НаУКМА, Дослідницькою службою Верховної Ради України за сприяння Чернігівської облдержадміністрації, обласної ради та за підтримки Фонду Ганнса Зайделя.