» » У Чернігові відбулася спартакіада державних службовців

У Чернігові відбулася спартакіада державних службовців

13 липня команда держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Сновського району взяла участь у XVIII обласній Спартакіаді державних службовців, яка відбулась на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту в Чернігові. Майже три десятки команд управлінців  області виборювали право стати найсильнішими у шести видах спорту: настільний теніс, шахи, шахмати, волейбол, міні футбол, перетягування канату.

Попри нестерпну жару, яка згодом закінчилась сильнішою зливою, учасники змагань викладались на спортивних майданчиках на всі 100 відсотків. Програвши сильним суперникам у футбольній баталії, наші спортсмени завоювали симпатії вболівальників з інших районів та ОТГ у волейбольних двобоях. Справжнім лідером Сновських волейболістів був заступник голови РДА Володимир Карпенко.

Впевнено виступила у змаганнях з шашок Тетяна Сильченко,  виборовши «бронзу» в особистому заліку. А тенісисти від  нашої ОТГ принесли до загальнокомандного кошику  «срібло».

Дев’яте місце серед 29   – такий результат цьогорічних змагань для нашої спортивної дружини.

 

 

Leave a Reply