» » У День пам’яті Чорнобильської трагедії

У День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня у Сновську відбувся мітинг-реквієм, приурочений до 37-ї річниці Чорнобильської трагедії за участі керівництва громади, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, військових, ветеранів, молоді та громадськості.

Міський голова Олександр Медведьов висловив вдячність  ветеранам-чорнобильцям за їхній подвиг, адже саме завдяки їм 37 років тому було врятовано людство від глобального радіаційного впливу  і  подякував нинішнім працівникам атомної станції за мужність та героїзм, виявленні під час повномасштабного вторгнення рф на українську землю та захоплення ЧАЕС. Він побажав всім міцного здоров’я і довголіття, Перемоги над ворогом та миру на нашій рідній землі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у боротьбі з мирним атомом та тих, хто героїчно поліг у бою з російським агресором за незалежність України і поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Навіть погода заплакала дощем у цю мить.

Над містом  лунали щирі слова пісень про Україну у виконанні юних аматорів Сновського будинку культури та голови районного відділення Фонду допомоги  інвалідам Чорнобиля Михайла Волокушина, нагадуючи нам всім, про біль і страждання, які випали на долю нашої держави.

Чорнобильска катастрофа забрала життя тисяч людей, ще більше – скалічила, а її наслідки відчуває на собі не одне покоління українців.

Пам’ятаємо, яку ціну заплатила Україна тоді. І віримо, що  ми знову подолаємо ядерну загрозу, яка нависла через російське вторгнення.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради