» » У День Святого Миколая

У День Святого Миколая

У День Святого Миколая міський голова Олександр Медведьов разом з секретарем міської ради Наталією Самойловою привітали дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які проживають у прийомних сім`ях та дитячому будинку сімейного типу громади.

«Нехай Святий Миколай збереже і захистить усіх нас, а віра в дива допомагає долати будь-які перешкоди, дарує надію, вселяє впевненість.  Добра, радісних моментів, вірних друзів і якнайшвидшої перемоги та мирного неба над нашою Україною!» – побажав Олександр Олександрович.

Разом з начальником служби у справах дітей Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради Світланою Лихошерст він вручив дітлахам солодкі подарунки від депутата обласної ради Олександра Якубіна за що йому щира вдячність.

Діти із великим задоволенням послухали виступи юних виконавців і взяли участь у розважальних новорічних конкурсах, які підготували і провели для них працівники Сновського будинку культури.

Незважаючи на те, що нині триває неоголошена війна, дівчата і хлопчики вірять у диво і чекають на свято. «Саме для них було створено святкову атомсферу і новорічні фотозони у Сновському будинку культури.  Подібні заходи для дітей до Дня Святого Миколая пройшли також майже у всіх сільських закладах культури Сновщини»,  – говорить начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко.

Нехай же Святий Миколай оберігає наші Збройні Сили і допоможе у здійсненні головного бажання всіх українців!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення

та звʼязків з громадськістю міської ради