» » У дитячій музичній школі розширили актову залу  та облаштували клас хореографії

У дитячій музичній школі розширили актову залу  та облаштували клас хореографії

Маленька площа сцени та актової зали (всього 64 кв.м)  дитячої музичної школи ім. Н.Г.Рахліна  створювала незручності для проведення концертів, тематичних заходів, уроків з хореографії. Це відчували на собі не лише учні закладу, а й глядачі.

Тому директор закладу Лариса Сіренька вирішила зробити ремонт у приміщенні і розширити актову залу. В цьому її підтримала начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, якій вона дуже вдячна. Начальник відділу культури і туризму допомогла в організації ремонтних робіт, забепеченні придбання будівельних матеріалів, фінансуванні робіт і придбання одягу для сцени та вікон.

Як тільки розпочалися літні канікули взялися розбирати стіну між залою і класом та переносити сцену. Виконували роботи власними силами старанно, якісно і швидко, щоб встигнути до 1 вересня. Директор щиро вдячна кожному, хто долучився ремонту: завгоспу Сергію Ваську, сторожам Ігорю Романенку та Віктору Шамраю, робітнику Михайлу Колодочкіну, секретарю Наталії Васько, технічному персоналу музичної школи – Тамарі Мороз, Галині Тіщенко, Аллі Ільєнко та Зінаїді Насінник.

У результаті отримали чудову простору актову залу, площа якої збільшилася на 30 кв. м, пошпаклювали й освіжили стіни, замовили новий одяг для сцени. Нині на сцені зручно розмістився рояль та фортепіано, є можливість виступати танцювальному колективу та оркестру духових інструментів. Кількість глядацьких місць з 63-х збільшилася до 100. «Залишилося лише знайти кошти для придбання нових стільців, бо старі вже непридатні для використання», – говорить Лариса Петрівна.

За час літніх канікул облаштували на 2-му поверсі ще й клас хореографії. Раніше уроки проводили в актовій залі, тому доводилося постійно виносити стільці, щоб розширити простір для занять, а потім знову розміщувати їх на свої місця,  що було дуже незручно.

Нині  – це окремий клас хореографії  з гардеробною, де зберігаються костюми для виступів, та кабінетом вчителя. Тут проводяться і уроки з хорового співу.

Лариса Сіренька мріє продовжити роботи з оновлення приміщення школи, щоб воно стало естетично привабливим і комфортним для занять. Але найбільше за все вона і увесь колектив та вихованці закладу мріють про завершення карантинних обмежень, щоб нарешті можна було випробувати нову сцену – заграти, заспівати і станцювати перед глядачами наживо, а не онлайн.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю