» » У Гірському старостинському окрузі Сновської міської ради працював мобільний консультативний пункт  

У Гірському старостинському окрузі Сновської міської ради працював мобільний консультативний пункт  

15 квітня 2021 року на виконання Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської територіальної громади на 2021 рік та в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» начальник Сновського бюро правової допомоги Ірина Литвиненко забезпечила роботу мобільного консультативного пункту в селі Гірськ.

Під час заходу жителі сільської місцевості мали змогу отримати консультації з різних галузей права. Серед порушених питань, під час роботи мобільного консультативного пункту, були питання визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом, порядок визначення меж земельної ділянки. Також були порушені питання соціального забезпечення осіб похилого віку та порядок перерахунку пенсійного забезпечення. На всі запитання надано роз’яснення відповідно до норм чинного законодавства та визначено механізм дій.

Проведення прийомів громадян за місцем їх проживання сприяє комплексному вирішенню правової проблеми, підвищує правову обізнаність мешканців села чим підвищує рівень правової спроможності громади.

Дякуємо за сприяння у роботі мобільного консультативного пункту Сновській міській раді та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Ірина Литвиненко нагадує, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а. Тел.: 0(4654) 2-13-48.

Також за правовою можна звернутися  до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А. Тел.: 0(4644) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.