» » У громаді реалізується проєкт «САМ відновлює, підтримує та гуртує» в рамках програми ТРИМАЙ

У громаді реалізується проєкт «САМ відновлює, підтримує та гуртує» в рамках програми ТРИМАЙ

Вже другий місяць і громаді реалізується проєкт «САМ відновлює, підтримує та гуртує» в рамках програми ТРИМАЙ, який направлений на процеси згуртування, соціальної реабілітації та інтеграції дітей та молоді, у тому числі ВПО. Враховуючи сьогоднішні обставини, пов’язані з військовою російською агресією, дана  проєктна ініціатива є вкрай важливою та необхідною. Проєкт реалізує громадська організація «ЛАМПА» спільно з Молодіжним простором САМ.

Нагадаємо, що організація та проведення заходів стала можливою завдяки перемозі проєкту ГО «ЛАМПА» у Конкурсі грантів в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадської організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН ( ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО.

На сьогодні заходи безпосередньо відвідало 170 учасників, у тому числі внутрішньо переміщені особи. Різноманітні заходи, що направлені на національно-патріотичне виховання, розвиток критичного мислення, стабілізацію психоемоційного стану, соціальну згуртованість до вподоби нашим дітям та молоді. Вони мають змогу поспілкуватися у колі однодумців, зняти емоційну напругу та знизити рівень тривоги. Дружня та невимушена атмосфера допомагає віднайти внутрішню гармонію у цей непростий час. Для роботи з дітьми та молоддю залучаються кваліфіковані тренери та фахівці різноманітних галузей. Також організатори заходів кожного разу пригощають присутніх смаколиками.

Молодіжний працівник та заступник директора з навчально-виховної роботи Сновського ліцею №1 Ольга Гаврилець зазначає наступне: «Реалії, в яких ми живемо є справжнім випробуванням у першу чергу для дітей для молоді, які є основним потенціалом нашої держави. Саме зараз важливо створити такі умови, що допоможуть молодому поколінню адаптуватися до соціальних реалій».

Грантовий проєкт «САМ відновлює, підтримує та гуртує» триватиме до кінця листопада поточного року Після завершення проєкту такі зустрічі планується проводити на базі Молодіжного простору САМ на постійній основі. Для цього ГО «ЛАМПА» та Молодіжна рада при міському голові продовжать шукати нові грантові можливості. Також в рамках проєкту планується обладнати молодіжну фотостудію САМ, для чого придбано відповідне обладнання та меблі.

Міська рада вдячна за небайдужість та енергійність в реалізації проєкту учасникам ГО «ЛАМПА» та Молодіжного простору САМ та грантодавцям за підтримку проєкту.

Інформаційний партнер проєкту – Сновська міська рада

Проєкт “САМ відновлює, підтримує та гуртує!” реалізується в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО

Ця публікація була створена за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадської організації YouthUp. ЇЇ зміст є відповідальністю громадської організації “ЛАМПА” та необов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ або YouthUp

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю