» » У громаді завершено доставку безкоштовних дров

У громаді завершено доставку безкоштовних дров

У громаді завершено доставку безкоштовної паливної деревини, яка була придбана за рахунок субвенції з державного бюджету. Міська рада уклала договори з двома постачальниками, які займалися її доставкою.

Щира вдячність працівникам ДП «Корюківський лісгосп» на чолі з Андрієм Лашком та ДП «Сновський райагролісгосп» на чолі з Олександром Скороходом. Транспортом підприємств розвозили дрова під кожний двір у місті та в селах громади, виконуючи всі побажання господарів щодо їх вивантаження.

Загалом  доставили по 5 м3  дров у 1118 домогосподарств.  Попередньо передбачалося, що Сновщина отримає субвенцію на 6370 м3 дров для забезпечення ними 1274 домогосподарства визначених категорій, але фактичного розміру субвенції вистачило на 5590 м3 дров’яної деревини з доставкою.

Старости та працівники апарату міської ради постійно допомагали лісівникам з уточненням адрес, часу і дати доставки.

Відповідно до Постанови Кабміну безкоштовну паливну деревину за поданими заявками  отримали військовослужбовці або члени їх сімей,  багатодітні сім`ї, інваліди І груп або члени їх сімей та сім`ї, у яких є діти з інвалідністю.

Якщо на наступний рік буде надходити ще субвенція з державного бюджету на безкоштовні дрова, міська рада обов’язкового оголосить про це і розпочне прийом заявок.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю