» » У Хотуницькому та Низківському старостатах

У Хотуницькому та Низківському старостатах

Як повідомила староста Хотуницького старостату Лариса Безручко, протягом лютого у трьох селах Хотуничі, Камка та Крестопівщина проводилась своєчасна розчистка вулиць та провулків  від снігу та території біля автобусних зупинок. Староста і жителі села вдячні за це директору ПСП «Прогрес» Вадиму Сорокіну.

Староста та діловод допомагали жителям села передавати покази лічильників електроенергії, оформляли їм документи для отримання субсидії на тверде паливо та скраплений газ, видавали різні довідки, проводили нотаріальні дії та відповідали на запити. Учасникам війни та учаснику бойових дій (афганцю) допомагали розчистити сніг біля будинків та порубати дрова. Також по селах старостату проводилася вирубка чагарників та парослі.

За інформацією Оксани Шевченко, старости Низківського старостату, протягом лютого вона з діловодом здійснювали прийом громадян, які зверталися з проблемами різного характеру, надавались консультації різного характеру, допомагали жителям села передавати покази лічильників електроенергії.  Відповідно до плану була проведена звірка облікових даних карток первинного обліку призовників та військовозобов’язаних. На лютий припала боротьба зі сніговими заметами, тож велася розчистка доріг населених пунктів старостинського округу технікою комунальногопідприємства «Сновська ЖЕД», ТОВ «Забарівське», ТОВ «Щорсагроімпульс» та небайдужого жителя громади В.О.Ковальковського.

У лютому старости взяла участь у засіданні виконавчого комітету міської ради.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради