» » У Корюківський РВА пройшла зустріч з командувачем Об’єднаних Сил ЗСУ

У Корюківський РВА пройшла зустріч з командувачем Об’єднаних Сил ЗСУ

20 березня у Корюківський районній військовій адміністрації під час зустрічі з командувачем Об’єднаних Сил ЗСУ Сергієм Наєвим обговорювалися питання безпекової ситуації та стабілізаційні завдання по її забезпеченню. Сновську громаду представляли керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко та завідувач сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій Марія Єфименко.

Сергій Наєв розповів про ситуацію на північному прикордонні України та заходи, які вживаються військовим командуванням спільно з органами державної влади для захисту цивільного населення від вогневого ураження ворогом.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ наголосив, що війна триває, ворог не полишає наміру окупувати Україну, але на даний час рф не спроможна вести бойові дії на Чернігівщини, лише закидає та поширює брехливу інформацію аби залякати цивільне населення. В даний час ситуація контрольована, ЗСУ виконують стабілізаційні дії з прикриття державного кордону.

В оперативному угрупуванні ОК “Північ” достатньо резервів, які будуть перенаправлені на Чернігівський напрямок у випадку збільшення чисельності ворожого війська.

В Корюківському районі Сновська громада потерпає від ворожого обстрілу і дуже важливо зараз зкоординуватися з військовими. На даний час проводяться роботи по відселенню населення, яке є в зоні ризику в глиб району