» » У неділю, у мальовничому с. Хотуничі святкували День села мешканці сіл Хотуничі, Камка, Крестопівщина

У неділю, у мальовничому с. Хотуничі святкували День села мешканці сіл Хотуничі, Камка, Крестопівщина

Біля сільської ради зібралось чимало жителів та гостей.  Розпочалося святкове дійство  з церковної служби отця Андрія, приурочене Преображенію господньому (яблуневому спасу).

Офіційну  частину  заходу теплими словами розпочав в.о. старости Микола Бондар,  привітав односельчан зі святом, подякував  жителям, які небайдужі до проблем громади та активно  беруть участь у житті сіл. Окрему подяку висловив міській раді, депутату обласної ради Григорію Божку та директору ПСП «Прогрес» Вадиму Сорокіну за надану матеріальну допомогу для проведення заходу.

Вітаючи зі святом присутніх міський голова Олександр Медведьов подякував працьовитим людям, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток громади. Почесні грамоти та Подяки з рук міського голови одержали: Сергій Вовчок, Петро Ковальчук ,  Світлана Вовчок, Ольга Кириченко, Крістіна Слободчикова , Вячеслав Сікач.

До привітань долучились секретар міської ради Наталія Самойлова, начальник відділу культури Наталія Добненко , директор ССТ Ольга Аніщенко, депутати міської ради Сергій Виблов та Павло Тютюнник, які побажали жителям процвітання, а кожні й родині щастя, достатку, злагоди та добробуту, крім цього вручили подарунки.

На святі, яке вели Лариса Безручко та Надія Авраменко, вшанували найстарших та наймолодших жителів сіл, першокласників, учасників бойових дій на території інших держав, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, учасників АТО, бджолярів, тощо. Кожній із цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та подарунки. Нікого не залишили байдужими виступи  фольклорного ансамблю «Берегиня» Камського сільського клубу (художній керівник – Світлана Вовчок) та вокалістів Хотуницького будинку культури.
Не обійшлося на святі і без поезії уродженки с.Хотуничі Раїси Федченко. Її вірш про рідне село став освідченням у любові до рідного краю.

Найменші  жителі громади могли розважитися на батуті, скористатися послугами аквагриму та  одержали солодкі подарунки.

Завідуючою Хотуницькою бібліотекою Надією Авраменко було організовано виставку історії села та дитячих виробів.  Працювала виставка «Майстри Сновщини».

Всіх бажаючих пригощали смачною кашею та юшкою, які приготував Ігор Іванчик.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply