» » У Нових Боровичах роз`яснювали про вибухонебезпечні предмети

У Нових Боровичах роз`яснювали про вибухонебезпечні предмети

Практично щодня піротехнічні підрозділи ДСНС  залучаються до робіт з виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Чернігівщини після того, як російські окупанти вийшли з області. Міни, снаряди, інша вибухівка, яку залишили після себе агресори, створюють небезпеку для цивільного населення, сільськогосподарських підприємств та інших суб`єктів господарювання.

З метою попередження  випадків травмування людей через небезпечне поводження з вибухонебезпечними представники ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

Зокрема, головний інспектор Корюківського РВ ГУ ДСНС України в Чернігівській області Дмитро Гавриленко на цьому тижні побував у Нових Боровичах і провів роз`яснювальну роботу з колективом відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання  КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” міської ради.

Він нагадав, що вибухівка може бути замаскована під різні предмети – іграшки, книжки, пачку цигарок чи покинуту валізу і наголосив, що  зараз особливо небезпечно перебувати у лісах.

УВАГА! У разі виявлення підозрілого предмету або вибухівки одразу повідомляйте за номером телефону – 101!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю