» » У Петрівському, Староборовицькому, Жовідському  та Низківському старостинських округах

У Петрівському, Староборовицькому, Жовідському  та Низківському старостинських округах

Петрівський старостат. Як поінформувала староста Марія Деркач в оновленому сільському будинку культури працівниками СБК та бібліотеки проводилися Андріївські вечорниці та  новорічні свята.

За місяць було оформлено 7 нотаріальних справ, видано ряд довідок та характеристик, відправлено понад 50 кореспонденцій.

Завдячуючи теплій зимі постійно здійснюються роботи з благоустрою. 58 жителям села працівники старостату надали допомогу в передачі показів лічильників електроенергії та природного газу.

Допомагає в роботі на старостинському окрузі діловод Марія Малетич.

Староборовицький старостат. Старостою Аллою Шевардіною та діловодом Тетяною Цог постійно проводиться робота з видачі різних документів для жителів старостату. До новорічних свят підготовлено заклад культури.

У грудні велася заготівля дров для адмінприміщення міської ради, а також проводився ремонт кабінету у фельдшерському пункті с.Гвоздиківка. Щоп’ятниці староста здійснює прийом громадян у селі Гвоздиківка.

Жовідський старостат. Як повідомила староста Наталія Ховпун, до новорічних свят  в адмінприміщенні була прикрашена ялинка та знято і розміщено в групі «Село Жовідь» на Фейсбуці  новорічне відеовітання для жителів села. Змонтувати його допомогли працівники клубу та бібліотеки. Разом з головою первинної ветеранської організації до Нового року привітали двох довгожительок села.

У роботі старості допомагає діловод Надія Шеремет. Постійно ведеться видача довідок та оформлюються інші документи на вимогу жителів села, допомагали в зборі  документів пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше для призначення допомоги.

Щосереди для роботи пересувного поштового відділення надається адмінприміщення міської ради, що знаходиться у селі.  Протягом грудня на території старостату було ліквідовано одне стихійне сміттєзвалище та впорядковане діюче.

Низківський  старостат. Оксану Шевченко старостою округу було призначено у грудні минулого року. Разом з діловодом Валентиною Сидоренко вони здійснювали особистий  прийом громадян, які зверталися з питанням різного характеру, надавали рекомендації, консультації та необхідні документи на їх вимогу. Допомагали у передачі показів лічильників з особистих господарств в АТ «Чернігівобленерго».

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради