» » У Просторі активного довголіття проведено  тренінг «Енергія довголіття»

У Просторі активного довголіття проведено  тренінг «Енергія довголіття»

Вчора, 28 жовтня 2021 року в Просторі активного довголіття Сновської громади знову зібралась життєрадісні та позитивні люди поважного віку, а саме – активні учасники клуб Ретро танців, які щонеділі збираються разом.

Цього разу в рамках грантового проекту «Від віку дожиття – до віку щастя!» – розширення послуг «Простору активного довголіття» Сновської МТГ» для учасників проведено тренінг «Енергія довголіття».

Присутні поповнили свої знання щодо аспектів підтримки здорового способу життя, підтримки емоційного здоров’я та налаштування себе на позитив, особливо в такий нелегкий період, який суспільство переживає зараз. Кожен бажаючій міг отримати консультацію у тренерів. Після заходу більшість учасників виявили бажання на постійній основі відвідувати Простір активного довголіття та дякували представникам Сновської міської ради та Терцентру за виявлену до них увагу та турботу.

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. 

 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради