» » На Сновщині за рахунок суспільно-корисних робіт покращують благоустрій територій

На Сновщині за рахунок суспільно-корисних робіт покращують благоустрій територій

Депутатами міської ради прийнята і діє Програма організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт.

Як повідомив староста Рогізківського старостинського округу Юрій Мірошниченко на території  старостату така особа займається роботами з благоустрою території сільських кладовищ, прибирання вулиць від гілок, які залишаються після розчистки працівниками Сновського РЕМ ліній електропостачання, рубає дрова для опалення адмінприміщень.

У минулому році з міського бюджету за виконання таких робіт 32 порушниками міська рада  перерахувала з місцевого бюджету Сновському районному відділу Державної виконавчої служби у Чернігівській області кошти в сумі  90,4 тис. грн.  Засуджені порушники були також задіяні у суспільно-корисних роботах на території міста (розчищали від парослі акації території біля кладовищ у мікрорайоні Носівка та біля Коржівського ринку, прибирали міський парк, розчищали сніг тощо), а також на території сіл Хотуничі, Петрівка, Іванівка, Єнькова Рудня та Великий Щимель.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю