» » У селі Іванівка Тихоновицького старостинського округу Сновської міської ради працював консультативний пункт доступу до безоплатної правової допомоги

У селі Іванівка Тихоновицького старостинського округу Сновської міської ради працював консультативний пункт доступу до безоплатної правової допомоги

 11 серпня 2021 року на виконання Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської територіальної громади на 2021 рік та в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» начальник Сновського бюро правової допомоги  Ірина Литвиненко забезпечила роботу консультативного пункту доступу до безоплатної правової допомоги в селі Іванівка Корюківського району Чернігівської області.

Серед порушених питань, під час роботи консультативного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, були питання визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом, порядок приватизації земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських споруд, порядок продажу земельних ділянок та визначення вартості земельної ділянки. Одночасно серед порушених питань були питання порядку спадкування за законом та за заповітом, реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна за відсутності правовстановлюючих документів на ці об’єкти. Ірина Литвиненко надала роз’яснення з порушених питання визначивши механізм дій в кожному окремому випадку та в межах чинного законодавства.

Проведення прийомів громадян за місцем їх проживання сприяє комплексному вирішенню правової проблеми, підвищує правову обізнаність мешканців села чим підвищує рівень правової спроможності громади.

Дякуємо за співпрацю представників Сновської міської ради та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

 

 

Начальник Сновського бюро правової допомоги Ірина Литвиненко