» » У селі Заріччя Смяцького старостинського округу працював консультативний пункт доступу до безоплатної правової допомоги   

У селі Заріччя Смяцького старостинського округу працював консультативний пункт доступу до безоплатної правової допомоги   

На виконання Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської територіальної громади на 2021 рік та в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» начальник Сновського бюро правової допомоги  Ірина Литвиненко забезпечила роботу консультативного пункту доступу до безоплатної правової допомоги в селі Заріччя.

Серед порушених питань, під час роботи консультативного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, були питання визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом, порядок приватизації земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських споруд, порядок продажу земельних ділянок та визначення вартості земельної ділянки. Одночасно серед порушених питань були питання порядку спадкування за законом та за заповітом, визначення додаткового строку для прийняття спадщини. Актуальними питаннями, залишаються питання пенсійного забезпечення та соціального захисту.  На усі запитання було надано роз’яснення визначивши механізм дій в кожному окремому випадку та в межах чинного законодавства.

Проведення прийомів громадян за місцем їх проживання сприяє комплексному вирішенню правової проблеми, підвищує правову обізнаність жителів села чим підвищує рівень правової спроможності громади.

Ірина Литвиненко дякує за співпрацю у наданні безоплатної правової допомоги населенню представникам Сновської міської ради, зокрема Смяцього старостинського округу.

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Інформацію підготувала

начальник Сновського бюро правової допомоги

І.Литвиненко