» » У Сновській громаді створено «ПРОСТІР АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ»

У Сновській громаді створено «ПРОСТІР АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ»

Вчора, 8 грудня, у нашій громаді відбулось урочисте відкриття «ПРОСТОРУ АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ» для людей поважного віку Сновщини. На заході з вітальним словом виступив міський голова Олександр Медведьов, який подякував польській стороні за надану підтримку в реалізації проєкту. Слова вдячності висловили гості заходу, а працівники культури підготували музичне вітання.

Ця подія стала можливою завдяки коштам гранту, який громада отримала від Представництва Фонду Міжнародної Солідарності в Україні  при МЗС  Польщі. Загальна вартість проекту – 550 тис. грн, у тому числі кошти гранту – 489,2 тис. грн, співфінансування з бюджету міської ради – 60,8 тис. грн. У результаті проведено  ремонт частини приміщень будівлі за адресою вул. Гомельська, 26 (колишня стоматполіклінніка) у Сновську, придбано спортивні тренажери, меблі, комп`ютерну техніку, мультимедійне обладнання. На базі Простору проведено серію освітніх заходів для людей похилого віку та працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування».

Співзасновник ГО “Лампа” Олександр Гончаренко з нагоди відкриття подарував від громадської організації лави для сидіння у спортивну кімнату Простору.

Тож, сподіваємось, що «ПРОСТІР АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ» буде завжди затребуваним та в подальшому буде розвиватись. А наші шановні пенсіонери та ветерани відкриють для себе нові види відпочинку та будуть мати дійсно активне довголіття.

Відеозвіт можна переглянути  каналі YouTube Сновської міської ради.

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Ірина Мундурс

 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.