» » У Сновській громаді ЦНАП запрацював у новій модульній будівлі у форматі «Дія.Центр»

У Сновській громаді ЦНАП запрацював у новій модульній будівлі у форматі «Дія.Центр»

✅ Віднедавна ЦНАП Сновської міської ради надає адміністративні послуги у новій сучасній, енергоефективній і комфортній будівлі Дія.ЦЕНТРУ. Це безбарʼєрний простір у Сновську. Відтепер майже 20 тисяч місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб громади отримуватимуть 251 адмінпослугу в сучасному Дія.Центрі. У приміщенні є місця для самообслуговування та сплати адмінзбору, електронна черга, дитячий куточок та високошвидкісний інтернет.
Тут запроваджені цифрові послуги такі як “Мобільна валізка”, “Е-малятко”, “Розумний кол-центр”, Чат-Бот “Свої”, “Е-ветеран” та інші. Отримувати адмінпослуги можна навіть під час блекаутів — Дія.Центр облаштований системою енергонезалежності та сонячними панелями.
Також простір працює як Пункт Незламності, тож тут можна зарядити гаджети та скористатися безоплатним Wi-Fi, щоб залишатися на зв’язку з рідними.
Побудувати і облашутвати її оргтехнікою та меблями вдалося повністю за рахунок закордонних коштів за підтримки Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та фінансується Швейцарією.
Колектив ЦНАПу і керівництво громади висловлює щиру вдячність за підтримку міжнародним партнерам. Ваша допомога для нас у цей нелегкий час надзвичано важлива! Разом ми здлолаємо все!
Працівники ЦНАПу чекають своїх клієнтів за адресою: м.Сновськ, вул. Незалежності, 19-А.
Графік роботи: з понеділка по четвер – з 8:30 до 17:30, п’ятниця – з 8:30 до 16:15, субота та неділя – вихідні.
Консультацію можна отримати за тел.: 0983479243, 2-75-05, 0(4654)2-82-02 (кол-центр).