» » У Сновській громаді відбувся спортивний тренінг для людей поважного віку

У Сновській громаді відбувся спортивний тренінг для людей поважного віку

Вчора, 25 жовтня 2021 року для людей похилого віку Сновської громади проведено навчально-практичний  семінар за напрямками «Скандинавська ходьба та дихальна гімнастика».

Захід відбувся в рамках грантового проєкту «Від віку дожиття – до віку щастя!» – розширення послуг «Простору активного довголіття» Сновської МТГ».

Запрошені тренери  та присутні багато говорили про важливість збереження фізичного, психічного здоров’я, а також підтримки емоціонального стану та збереження інтелектуальних можливостей людей старшого покоління. Розглядали теми  лікувальної фізкультури, елементи скандинавської ходьби та дихальної гімнастики, вчились правильно робити вправи та займатись на тренажерах.

Учасникам навчально-практичного  семінару дуже сподобались заняття, в ході яких вони мали змогу отримати також індивідуальні консультації з питань збереження та підтримки здоров’я. Присутні відзначили, що такі заходи для них дуже важливі і дякували міській ради та безпосередньо працівникам відділу економічного розвитку та інвестицій, а також керівнику Територіального центру соціального обслуговування за цікаву зустріч і можливість корисного спілкування.

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради