» » У Сновській міській територіальній громаді триває процес розробки бренду громади 

У Сновській міській територіальній громаді триває процес розробки бренду громади 

Членами робочої групи, відповідно до «Положення про відкритий творчий конкурс на визначення розробника бренду (логотипу) для Сновської міської територіальної громади», з 18 поданих пропозицій було обрано три, які претендують  стати брендом Сновщини. Пропонуємо вам ознайомитися з ними і  проголосувати за той варіант дизайну, який найбільше підходить для нашої громади. Голосуємо на платформі Е-DEM.

Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь в онлайн голосуванні, необхідно авторизуватися за допомогою Банку-ID або паспорту вигляді ID-картки. Це може зайнятий кілька  додаткових хвилин. Право голосу мають лише жителі громади віком від 14 років.

Голосування триватиме до 15 жовтня включно. Ваш голос важливий!

ДО ВІДОМА – інструкція з авторизації на платформі:

1) через BankID  https://www.youtube.com/watch?v=OxiGID80Xng&list=PLUSLMFQrFesF26g8eUvEPnwWDXxFe-60w&index=3

2) через ЕЦП https://www.youtube.com/watch?v=F-R7TkhZ2cs&list=PLUSLMFQrFesF26g8eUvEPnwWDXxFe-60w&index=4

3) через Приват https://www.youtube.com/watch?v=KR8Mg8LMYmc&list=PLUSLMFQrFesF26g8eUvEPnwWDXxFe-60w&index=5

4) через Дію, але врахуйте, що заходити через ноутбук чи планшет, а авторизацію виконувати через сканер смартфону в ДІЇ.

5) якщо Ви вже раз реєструвалися на платформі Е-DEM, не потрібно це робити постійно. Достатньо вказати свою електронну пошту та пароль, який ви надавали при першій реєстрації (пошта та пароль виконують роль вашого логіну і паролю швидкого доступу на платформу). Якщо забули пароль, можна його змінити чи відновити