» » У Сновській ОТГ розпочато осінній призов громадян до лав Збройних Сил України

У Сновській ОТГ розпочато осінній призов громадян до лав Збройних Сил України

З цієї нагоди у залі засідань міської ради відбулися урочисті проводи. Привітати юнаків з важливою подією в їх житті прийшли секретар міської ради Наталія Самойлова, голова районної ради Ніна Кухаренко, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда,  голова призивної районної комісії Володимир Карпенко, заступник військового комісара Сновського райвійськкомату Михайло Хомчук, заступник начальника відділу прикордонної служби «Сновськ» Алла Абрамчук.

Від імені  міської ради   майбутніх захисників України  привітала  секретар міської ради Наталія Самойлова. Вона   наголосила, що Сновщина пишається  своїми призовниками, побажала хлопцям бути гідними продовжувачами славних військових подвигів українських  воїнів. Наталія Володимирівна   також побажала юнакам  легкої служби і швидкого повернення на рідну Сновщину.

Керівники громади та району у своїх виступах зазначили, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. Побажали благополучної служби, професійно оволодіти військовими спеціальностями, бути достойними представниками Сновсщини у лавах Збройних Сил України.

Сьогодні на службу до лав Збройних Сил України призвано 17 молодих, гарних, достойних юнаків Сновщини (9 з них прийшло на зустріч).

На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії хлопцям вручено пам’ятні подарунки.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновськоїміської ради

Leave a Reply