» » У Сновському старостинському округу Сновської міської ради працював мобільний консультативний пункт  

У Сновському старостинському округу Сновської міської ради працював мобільний консультативний пункт  

25 березня 2021 року на виконання Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської територіальної громади на 2021 рік та в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» начальник Сновського бюро правової допомоги  Ірина Литвиненко забезпечила роботу мобільного консультативного пункту в селі Сновське Корюківського району Чернігівської області.

Під час заходу мешканці сільської місцевості мали змогу отримати консультації з різних галузей права. Серед порушених питань, під час роботи мобільного консультативного пункту, були питання визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом, порядок безоплатної передачі земельної ділянки  у власність за цільовим призначенням – для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. Одночасно серед порушених питань були питання порядку спадкування за законом та за  заповітом, реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна за відсутності правовстановлюючих документів на ці об’єкти.

Проведення прийомів громадян за місцем їх проживання сприяє комплексному вирішенню правової проблеми, підвищує правову обізнаність мешканців села чим підвищує рівень правової спроможності громади.

Дякуємо за співпрацю представників Сновської міської ради та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

 

 Сновське бюро правової допомоги