» » У Сновську буде презентовано онлайн-симулятор бюджету громади

У Сновську буде презентовано онлайн-симулятор бюджету громади

26 жовтня 2021 року о 14:00 у Сновську відбудеться презентація бюджетного симулятора міської територіальної громади – інструменту, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для пересічних громадян вигляді.

За допомогою бюджетного симулятора жителі громади зможуть дізнатися, звідки ці кошти беруться та на що вони використовуються. Цей інструмент дає можливість відслідковувати реальні потреби громади. Сновчани зможуть подивитись, на що йдуть їхні податки та внести свої пропозиції.

Під час заходу учасники дізнаються як можна користуватися симулятором бюджету, які дані дізнаватися та як використовувати цю інформацію у повсякденному житті.

Презентація відбудеться о 14:00 за адресою: зала засідань міської ради (2-й поверх), вул. Незалежності,19, м.Сновськ.

У 2019-2020 рр. бюджетний симулятор вперше запустили у 8 пілотних громадах. Бюджетний симулятор розроблено Центром соціально-економічних досліджень CASE Україна у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком‘юнітіз (Global Communities).

Бюджетний симулятор став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Ком‘юнітіз (Global Communities) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи Уряду Сполучених Штатів.