» » У Сновську розпочалися роботи зі спорудження Дія Центру

У Сновську розпочалися роботи зі спорудження Дія Центру

Це  другий  заклад  такого типу у Чернігівській області. Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці Сновської міської ради зі швейцарсько-українською програмою EGAP. Фінансування проекту, всіх робіт та облаштування Дія Центру, в тому числі меблями та комп’ютерною технікою,  здійснюватиметься за рахунок фонду Східна Європа. В новий Дія Центр перетвориться вже існуючий Центр надання адміністративних послуг Сновської міської ради.

В Дія Центрі  буде надаватися 241 послуга, також планується розпочати надання паспортних  послуг.

Роботи з підготовки майданчика для встановлення будівлі Дія Центру поблизу Сновського ліцею №2  виконує КП «Сновська ЖЕД». У подальшому на цьому місці буде розміщуватися модульне приміщення Дія Центру. Виготовленням модульних блоків займатиметься городнянське підприємство ТОВ «АРКОН БМЗ».

Робота сучасного центру буде організовано з дотриманням всіх вимог та зручності для відвідувачів. Крім того, у новому Дія Центрі будуть наявні всі умови для осіб з інвалідністю, зокрема до входу планується зробити пандус і в приміщенні також буде наявна спеціально обладнана вбиральня.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю