» » У Сновську розпочав роботу центр масової  вакцинації  проти коронавірусу

У Сновську розпочав роботу центр масової  вакцинації  проти коронавірусу

Центр розташувався у приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою м.Сновськ, вул.Гомельська, 26.

Як повідомила генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена Щарпан, на Сновщину було доставлено перші 60 доз американської вакцини Moderna. І вже у п’ятницю,  30 липня, у центрі масової вакцинації 60 жителів громади отримали перше щеплення. Другу дозу вакцини Moderna їм необхідно отримати орієнтовно через 28-40 днів.

Проводилося щеплення працівниками КНП «Сновський ЦПМД». На вакцинацію прибули не лише містяни, а й жителі сіл. Охочих вакцинуватися було навіть більше, і приємно, що жителі Сновська поступилися чергою та дали змогу отримати щеплення  всім бажаючим сільським жителям.

Центр масової вакцинації у Сновську працюватиме тричі на тиждень:

у середу і п’ятницю з 13-00 до 16-00, у неділю – з 9-00 до 12-00.

Вакцинація є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Отримати щеплення можуть всі охочі жителі громади від 18 років за умови попереднього запису у свого сімейного лікаря або за телефоном реєстратури ЦПМД: (098)8865646, (098)8626857.

Бажаючим вакцинуватися необхідно бути в масці та  мати при собі паспорт.

Медики застерігають: при будь-яких ознаках нездужання (ознаки ГРВІ, підвищена температура тіла, кашель тощо) вакцинація не проводиться.

Лікарі КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги»  бажають всім здоров’я і наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної хвороби є щеплення.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю