» » » У Сновську відкрився Молодіжний простір

У Сновську відкрився Молодіжний простір

14 січня відбулося довгоочікуване урочисте відкриття Молодіжного простору сновської активної молоді (САМ) у Будинку культури на 2-му поверсі. На захід зібралися члени Молодіжної ради при міському голові разом з головою Ольгою Гаврилець. Завдяки їхній активності і стало можливим реалізувати цей проєкт: на волонтерських засадах вони здійснили опитування серед молоді, навчалися за програмою «Молодіжний працівник в ОТГ», проводили різноманітні заходи з молоддю і для молоді, разом з працівниками відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради написали проєкт і виграли його, розробили та подали на сесію Положення про Молодіжний простір. У співпраці з відділом культури і туризму молодь вирішувала, яким буде дизайн простору, обирали меблі і оргтехніку для нього.

На урочистий захід завітали секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, представники відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради.

Привітати сновську молодь з відкриттям Молодіжного простору приїхали гості з Чернігова – координатор молодіжного напрямку проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” в Чернігівській області (Програма DOBRE) Андрій Кужель та директор Чернігівського обласного молодіжного центру Ірина Сімонова разом зі своїм заступником.

Передав вітання та подарунок для членів Молодіжки і депутат обласної ради Олександр Якубін.

Всім учасникам заходу запропонували відеоперегляд екстремального шоу «Міняємо місцями», де головні ролі виконали Ольга Гаврилець та Ірина Сімонова.  А далі на молодь від представників обласного Молодіжного центру чекала майстерка з креативності, яка тривала майже годину.

Молодіжний простір у громаді – це результат спільного напрацювання Молодіжної ради, міської ради,   управління освіти, сім’ї, молоді та спорту та відділу культури і туризму для забезпечення базових потреб молоді та всебічної підтримки молодіжного руху в громаді місцевою владою. На створення Молодіжного простору було витрачено 291,8 тис. грн грантових коштів від Програми ДОБРЕ та 99 тис. грн з місцевого бюджету.

Свято закінчилося і вже в суботу та неділю розпочалися робочі будні в Просторі: молодь спланувала роботу на наступне півріччя і провела співбесіду з майбутніми членами Молодіжної ради, зустрілися за чашкою кави з депутатом обласної ради та переглянули фільм «Кіборги» про захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю