» » » У Сновську відзначили День міста

У Сновську відзначили День міста

22 серпня з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапора у Сновську масштабно відзначили День міста.

Свято розпочалося з підняття Державного прапора і параду переможців «Майбутнє Сновщини».

Далі на головній сцені свята міський голова вручив нагороди і подарунки переможцям:

– конкурсу дитячого малюнка – Кірі Дмитренко (13 років), Камілі Коробко (9 років) та Данилу Булденко (5 років). Подарунки дітям надав приватний підприємець Сергій Лопаревич.

– фотоконкурсу «Через 30 років» – Дмитру Шакалу. Він отримав подарунок від відділу культури і туризму міської ради.

– фотоконкурсу “Кольори моєї незалежності”, який організувала і провела Молоджіна рада при міському голові (САМ) – Святославу Кравцю і Святозару Кравцю;  Людмилі Горбач; Катерині Митус, Анні Надточій та Лілії Моцар; Ірині Шенько; Анні Курочкіній. Подарунки для переможців – сертифікати на відвідування “Bon appetit” надав Микола Бібік.

Всіх учасників і глядачів свята працівники міської ради пригощали кулішем від мера у чудовій локації в українському стилі.

Протягом дня у центрі міста були розгорнуті різноманітні виставки від працівників культури й освіти, а також свої квіти, картини, прикраси та інші власні вироби представили жителі громади. У міському парку відбувся шашковий турнір, організований громадською організацією Сновський місцевий осередок ВФСТ «Колос».

Щедрою і яскравою на святі  була виставка фестивалю-конкурсу «Гастрономічна Сновщина» від 18 старостинських округів.  Сільські господині привезли масу не тільки різноманітних традиційних для нашої місцевості страв, а й оригінальних та незвичайних. А також готували млинці та деруни просто неба. Переглядаючи виставку фестивалю-конкурсу «Гастрономічна Сновщина» та смакуючи страви гості свята дарували старостатам спеціальні фішки для голосування. За їх кількістю було й визначено переможців. Секретар міської ради Наталія Самойлова підвела підсумки фестивалю та вручила на головній сцені свята грошові нагороди переможцям.

Ними стали:

1 місце – Великощимельський старостинський округ,

2 місце – Смяцький старостинський округ,

3 місце – Новомлинський старостинський округ.

За участь у фестивалі-конкурсі «Гастрономічна Сновщина» всім старостатам оголошено подяки міської ради.

Оригінально кожний старостат подав свій коровай на конкурсі «Коровайна Сновщина». Після оголошення переможців і вручення грошових премій старости пригостили ними глядачів.

Переможцями стали:

1 місце – Великощимельський старостинський округ,

2 місце – Сновський старостинський округ,

3 місце – Рогізківський старостинський округ.

Дуже цікавою для глядачів стали живі скульптури  «Сновщина: погляд у минуле» на «Історичній вулиці», тут найбільше всі фотографувалися.

Гостей  та жителів Сновська частивали Кулішем від мера.

Дітям найбільше цього разу запам`яталися не лише каруселі й батути, а й локація «Квартал професій», організована за ініціативи Молодіжної ради при міському голові за участі організацій і підприємств громади, освітніх закладів та активних жителів Сновщини. Діти тут мали змогу побути в якості шеф-кухаря, фотомоделі, пожежного, лікаря, військогового, психолога і навіть банкіра.

Для всіх гостей і жителів міста музичним подаруноком став  концерт дитячих  та   аматорських колективів  Сновщини  «В твоїх обіймах, Україно». Увечері свої пісні дарував зірковий гість Ніколо Петраш. Після його виступу  всі присутні на площі разом заспівали Державний Гімн України. Далі було видовищне піротехнічне фаєр шоу та святковий салют – подарунок депутата обласної ради від політичної партії «РІДНИЙ ДІМ» Олександра ЯКУБІНА. Завершилося свято дискотекою, яку провів запрошений з Чернігова діджей.

Протягом всього дня у центрі міста працювала торгівля від закладів громадського харчування.

Підводячи підсумки свята міський голова Олександр Медведьов зазначив, що з кожним роком рівень проведення таких заходів зростає, програма святкування стає більш насиченою, різноплановою. Він подякував всім, хто доклав свій час, професійні та творчі здібності, фінансовий і трудовий ресурс, щоб свято відбулося.

Більше фото – на офіційній сторінці Сновської міської ради у Фейсбук за посиланням:  https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/ 

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю