» » У Сновську з виставою побувала народна артистка Ада Роговцева

У Сновську з виставою побувала народна артистка Ада Роговцева

У суботу, 8 лютого,  на сцені Сновського будинку культури відбулася вистава «Схоже на щастя»  за участю знаменитої української акторки Ади Роговцевої.

Зал був заповнений майже увесь, адже глибинці не завжди щастить побачити таких великих артистів! Клод у спектаклі зіграла  – Народна артистка УРСР, Герой України Ада Роговцева, а роль Марго – заслужена артистка України Світлана Орліченко.

Подивитися іронічну комедію, яка вразила серця всіх глядачів,  прийшли не тільки сновчани, а й приїхали жителів з сіл громади та сусідніх районів. Адже Ада Миколаївна – улюблениця всіх часів, і її ролі в кіно та гра на сцені не залишає нікого байдужим.

Філософська вистава у Сновську пройшла на одному подиху і змусила глядачів замислитися над сосунками різних поколінь і пошуками щастя. Зал аплодував стоячи!

Знаменитій акторці після виступу несли букети квітів, а вона залюбки фотографувалася і спілкувалася зі сновчанами. До речі, Ада Миколаївна – наша землячка, вона народилася у Глухові Чернігівської області (нині Сумська область).

Слова вдячності за приїзд до Сновська і чудову виставу висловив і міський голова Олександр Медведьов та подарував троянди Аді Роговцевій.

Зустріч з видатною актрисою України для жителів громади організував  відділ культури і туризму Сновської міської ради на чолі з Наталією Добненко.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради