» » У старостинських округах Сновщини

У старостинських округах Сновщини

Сновський старостат. Як поінформувала староста Марія Мороз, протягом грудня на території старостинського округу проводились роботи з благоустрою, а саме: вирубка дикої порослі на узбіччі дороги по вул. В.Васька у с. Сновське, розпиляли дерево, повалене внаслідок буревію, по вул. Лозівська у с. Чепелів., робітниками Сновської дільниці Корюківського райавтодору посипалась дорога піщано-соляною сумішшю тощо.

Центром соціальної служби управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Сновської міської  ради була надана благодійна допомога (одяг та взуття) 16-ти сім`ям, які опинилися  в складних життєвих обставинах. Матеріальну допомогу на лікування від міської ради у розмірі 1,5 тис. грн отримала жителька села Сновське відповідно до поданої заяви.

До новорічних свят у закладах культури старостату прикрашено новорічні ялинки та проведено святкові заходи у групах за участі невеликої кількості учасників і глядачів, дотримуючись умов карантину. Марія Мороз щиро вдячна керівництву ТОВ «Гетьманське», яке надало солодкі подарунки до Нового року дітям дитячого садка та учням школи. У роботі старості допомагають два діловоди – Олена Ющенко та Валентина Паренчук.

Новоборовицький старостат. У грудні старостою Анатолієм Сірим та діловодом Оленою Аніщенко було видано ряд довідок та довіреностей на вимогу жителів села, складено ряд інших документів. Працівники старостату інформували населення щодо заборгованості за спожиту електроенергію, проводили перепис худоби.

Було відремонтовано 2 пориви водопроводу та 1 колонку в селі Нові Боровичі. Трактор для робіт надало КП «Сновська ЖЕД». За допомогу в ремонті Анатолій Сірий висловлює вдячність керівництву ПСП ім. Ватутіна.

Великощимельский старостат. Старостою Борисом Добродієм та діловодом Валентиною Ященко постійно проводиться робота з видачі різних документів для жителів старостату, вносяться зміни до погосподарських книг. Щочетверга для роботи пересувного поштового відділення надається адмінприміщення міської ради, що знаходиться у селі.

На початку кожного місяця працівниками старостату проводиться допомога населенню у передачі показів лічильників газу та електроенергії.

У грудні було роздано гуманітарну допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради