» » У Суничненському,  Кучинівському та Займищанському старостинських округах

У Суничненському,  Кучинівському та Займищанському старостинських округах

Суничненський старостат. Як поінформувала староста Людмила Кривошей, за місяць було видано ряд довідок та доручень жителям Суничного, Шкробового та Попільні, складено заповіт та звіти до міграційної служби, реєстру виборців, районного центру комплектування та соціальної підтримки. У роботі старості допомагає діловод Ольга Трус. Протягом місяця спільно з ПСП «Сновський» було здійснено в адмінприміщенні прийом громадян працівниками «Райфайзен Банку Аваль».

У грудні було здійснено перепис худоби у населення старостинського округу, здійснено заготівлю дров для адмінбудівлі, проводилися роботи з утримання в належному санітарному стані центру села та зупинок громадського транспорту.

Кучинівський старостат. У Кучинівському старостаті у грудні велася активна підготовка до новорічних свят. Біля сільського клубу, адмінбудівлі старостату та у Кучинівській ЗОШ були встановлені та прикрашені ялинки. Були проведені у закладі культури та освіти новорічні заходи, на яких дітям були вручені солодкі подарунки від управління освіти міської ради, депутата міської ради Павла Солодовника, керівництва СТОВ «Щорссільгоспсервіс» та місцевих підприємців.

На будівлі сільського клубу, як повідомила староста Олена Недвига, було встановлено камеру відеоспостереження за кошти депутата міської ради Павла Солодовника.

Протягом грудня на території старостату проводилися роботи з благоустрою села із залученням на громадські суспільні роботи  1 особи.

Допомагає в роботі на старостинському окрузі діловод Оксана Апецько. За місяць працівниками старосту видано 21 довідку, оформлено 4 нотаріальні дії, надано понад 30 відповідей на запити різних установ.

Займищанський старостат. За повідомленням старости Андрія Ларченка, у грудні завдячуючи сприятливій погоді, на території Займища проводилася підсипка грунтових доріг, проведено благоустрій  сільського пляжу. Надавалася допомога жителям села у передачі показів лічильників електроенергії та послуги з організації та облаштування телекомунікаційної мережі Інтернет ТОВ «СМАРТ.КОМ». У старостаті постійно проводиться робота з документообігом, видаються на вимогу жителів села довідки,  проводиться реєстрація місця проживання. У  роботі старості допомагає діловод Наталія Омеляненко.

До новорічних свят було прикрашено ялинку та проведено на свіжому повітрі захід  для дітей.  Староста висловлює вдячність спонсорам О.В.Тищенку, А.В. Кислусі та В.М.Кожановському (ТОВ «Заріччя-Агро») за придбані солодкі подарунки дітям села до Святого Миколая та новорічних свят.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради