» » У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню

У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню

З нагоди свята Дня працівника лісу до  ДП «Сновськрайагролісгосп» завітав перший заступник міського голови Павло Мірошниченко.

«Шановні працівники лісу, хочу привітати всіх вас від імені міського голови Олександра Медведьова, від себе особисто та від колективу міської ради з вашим професійним святом. Зайве нагадувати, яке значення відіграє лісове господарство для Сновщини.  Саме працівники лісу піклуються про лісові багатства, бережуть ліс від пожеж, незаконної вирубки та стихійних звалищ. Ви завжди на варті і робите все можливе, щоб зберегти та примножити лісові запаси.  Бажаю щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє», – зазначив Павло Леонідович

З найкращими словами привітань звернувся до своїх колег директор підприємства Олександр Скороход.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу кращих працівників підприємства було нагороджено Почесними відзнаками.

Почесні грамоти Чернігівської обласної ради вручені головному лісничому Роману Москальцю, головному бухгалтеру  Валентині Рубан та інженеру-механіку Сергію Рябченку.

Почесною грамотою Сновської міської ради відзначено старшого майстра лісу Михайла Скорохода.

Почесними грамотами КП «Чернігівоблагроліс» нагороджено: інспектора з кадрів Тетяну Мельник, старшого майстра лісу Миколу Терещенка, лісників Станіслава Кривошея та Данила Савосту, вальника лісу Віталія Загладу, тракториста Олександра Погребного та охоронника Василя Філона.

Почесними грамотами ДП «Сновськрайагролісгосп»: інженера лісового господарства Максима Мойсієнка,  інженера з охорони і захисту лісу Богдана Оруджова, старшого майстра лісу Олександра Шарапату, секретаря-друкарку Аллу Бабич, лісника Миколу Пастуха, прибиральницю службових приміщень Аллу Ніколаєнко, слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування Юрія Бондаренка.

Грамотами ДП «Сновськрайагролісгосп»: лісників Миколу Чередниченка, Юрія Клименка, Андрія Кушніра, Василя Брожка, робітників в лісі Андрія Адамовича та Олексія Гайдамако, тракториста Леоніда Черненка та охоронника Миколу Шкута.

Подяку ДП «Сновськрайагролісгосп» оголошено лісникам Сергію Козянко, Роману Щербаку, Віктору Форишу, Олександру Пархоменку та трактористу Юрію Гордійку.

Зі святом вас, шановні працівники лісового господарства! Міцного здоровʼя, божого благословення,  добробуту і стабільності. Вагомих здобутків вам у професійній діяльності, успіхів у реалізації задумів та натхнення від природи.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю