» » У ЦНАПі розпочав роботу розумний коллцентр

У ЦНАПі розпочав роботу розумний коллцентр

Починає роботу розумний коллцентр (IVR) у системі Сновської міської ради, щоб ви у сучасному форматі отримували інформацію про надання адміністративних послуг та інформацію від працівників міської ради.
Що це❓ 10 працівників і працівниць в режимі коллцентру відповідатимуть на ваші запитання за єдиним телефонним номером 📲: 0 (4654) 2-82-02,або 2-82-02 зі стаціонарного телефону по Сновській громаді.
Для чого❓ Щоб ви просто та легко дізнавалися необхідну інформацію щодо адміністративних послуг у режимі голосового меню.
🎯 Натиснувши на відповідну кнопку голосового меню, ви зможете:
✅ отримати інформацію про режим роботи ЦНАПу Сновської міської ради.
✅ отримати консультацію щодо переліку документів, необхідних для отримання найпоширеніших послуг;
✅ прослухати інформацію про вартість послуг та час щодо отримання;
✅ проконсультуватися з фахівцями різних відділів та записатися на прийом для отримання адміністративних послуг соціального характеру,реєстрації місця проживання, актів цивільного стану, реєстрації нерухомого майна,державного земельного кадастру та ін.
✅️зв’язатися з представниками міської ради за напрямками соціального захисту,комунального майна,архітектури та благоустрою.
🤝 Дякуємо нашим надійним партнерам – Програмі EGAP, що виконується Фондом Східна Європа! Завдяки проєкту ми разом відчуємо переваги цифровізації громади.