» » У Тур`ї відкрито поліцейську станцію

У Тур`ї відкрито поліцейську станцію

Сьогодні начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у селі Тур`я. У відкритті взяв участь міський голова Олександр Медведьов, заступник начальника ГУНП Дмитро Лось,  начальник Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко, начальник сектору поліцейської діяльності №1 (м.Сновськ) Ігор Богдан та староста Тур`янського старостинського округу Олександр Артюшенко.

Поліцейська станція розмістилася у приміщенні амбулаторії загальної  практики сімейної медицини. За підтримки міської ради її забезпечили всіма необхідними меблями і оргтехнікою, підключено Інтернет, облаштована кімната відпочинку і прийому їжі.

Поява поліцейської станції дасть змогу прикордонній  Сновській  громаді перейти на новий рівень забезпечення населення якісним правоохоронним сервісом.

Дільничний Андрій Марухленко, у підпорядкуванні якого зараз понад 700 км кв території громади і понад 7 тис. населення, незабаром пройде навчання і приступить до роботи на станції як поліцейський офіцер громади. Її створення відкриває Сновщині  двері для участі у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Сподіваємося, завдяки цьому вдасться отримати поліцейський автомобіль для роботи офіцера.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю