» » У Тихоновицькому старостинському округу Сновської міської ради працював мобільний консультативний пункт  

У Тихоновицькому старостинському округу Сновської міської ради працював мобільний консультативний пункт  

21 липня 2021 року на виконання Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської територіальної громади на 2021 рік та в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» начальник Сновського бюро правової допомоги  Ірина Литвиненко забезпечила роботу мобільного консультативного пункту в селі Тихоновичі Корюківського району Чернігівської області.

Під час заходу мешканці сільської місцевості мали змогу отримати консультації з різних галузей права. Серед порушених питань, під час роботи мобільного консультативного пункту, були питання порядку оформлення документів на земельні ділянки, що є частиною спадкового майна, укладення договору оренди землі, укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки за цільовим призначенням  – для ведення особистого селянського господарства. Одночасно серед порушених питань були питання щодо пенсійного забезпечення та соціального захисту. На усі порушенні питання було надано роз’яснення, визначивши механізм дій в кожному окремому випадку та в межах чинного законодавства.

 

Проведення прийомів громадян за місцем їх проживання сприяє комплексному вирішенню правової проблеми, підвищує правову обізнаність мешканців села чим підвищує рівень правової спроможності громади.

Дякуємо за співпрацю представників Сновської міської ради та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

 

Інформацію підготувала начальник Сновського бюро правової допомоги І.Литвиненко